Výroční jízda ke 100. výročí republiky

I přes absolutní nepřízeň počasí (vytrvalý děšť a teplota 3 – 6°C) se sešla alespoň symbolická hrstka věrných a vzdali jsme hold tatíčku Masarykovi u jeho hrobu v Lánech. Velké díky zasíláme do Plzně klubu Indians Czech za podporu a účast jejich zástupců. Díky!

VĚRNI ZŮSTANEME!

 


Oslavme 100. výročí vzniku naší republiky společnou jízdou. Sraz bude na parkovišti před Moto Cafe Vinice na Karlštejně. Vzhledem ke stému výročí, byli bychom velmi rádi, pokud by se sešlo alespoň symbolických 100 jezdců. České vlajky s sebou! Těšíme se na Vás!

Nově máme pár důležitých věcí k nedělní jízdě! Dojde tam ke změně a to, že se nepojede na zámek do Hluboše (zámek je soukromý, veřejnosti normálně nepřístupný), protože to majiteli zámku nevychází časově, aby nás tam vpustil. Pojede se tedy do Lán (nutný nejpozdější odjezd z Karlštejna ve 13:15), kde se zúčastníme oficiálního pokládání věnců na hrob TGM.

Zároveň nabízíme nocleh (po předchozí domluvě a ve vlastním spacáku) ze soboty na neděli u nás na klubovně CZECH PATRIOT RIDERS (Nádražní 14, Liteň), kdyby chtěl přijet někdo z větší dálky.

ČASY A MÍSTA ODJEZDŮ (NE ČASY SRAZŮ!):

10:00 – Plzeň, čerpací stanice Mol, Borská ulice

12:30 – Klubovna CZECH PATRIOT RIDERS, Nádražní 14 Liteň

13:15 – Karlštejn, před Moto Cafe Vinice

Odjezd z Lán už na každém z Vás.

Na neděli rosničky slibují chladnější počasí, tak teplé oblečení a čaj do termosek s sebou! 

České vlajky s sebou také!

S úctou Czech Patriot Riders & Skútristi z Plzeňska

VĚRNI ZŮSTANEME!

UDÁLOST NA FACEBOOKU ZDE