4. Svatováclavská motojízda


ZÁKLADNÍ ČERSTVÉ INFO K JÍZDÁM A PRŮBĚHU DNE

1) Část členů CPR s přáteli chystá od 6:00 parkoviště ve Staré Boleslavi a od 8:00 se připravuje prostor na Strahově.

2) Odjezd zbytku členů CPR a přátel od klubovny směr Strahov v cca 9:00

3) Od 10:00 začínáme na Strahově (někde mezi studentskými kolejemi a stadionem) předávat parkovačky do Staré Boleslavi. Parkoviště ve Staré Boleslavi se nachází na hlavní cestě směřující od dálnice do centra města, naproti kostelu Nanebevzetí P. Marie, mezi finančním úřadem a radnicí. Letos je cca trojnásobně větší než v roce 2017. K dispozici bude i omezeně velký prostor, kam si můžete uložit helmy a bundy (cca 300 ks). Občerstvení na Strahově i v Bolce zajištěno dle možností, nealko nápoje, káva, čaj, zákusky…

4) Kolem 12:00 vyjedeme ve společné formaci směrem Stará Boleslav. Pojedeme do tunelu Blanka, pak kolem „Heidrichiády“ směr Prosek, případně Letňany, Kbely, atd…) Příjezd do St. Bol. očekáváme mezi 12:30 – 12:45.

5) V Bolce zaparkujeme a půjdeme na pouť. CPR s přáteli hlídá parkoviště i šatnu.

6) Po 16:00 (čas ještě upřesníme na místě) bychom rádi společně (ti co budou chtít) odjeli směr klubovna CPR v Litni, kde bude od 18:00 menší párty s kapelou BAD ROCK. Trasa této druhé vyjížďky: St. Boleslav, Úvaly, Říčany, Jesenice, Dolní Břežany, Zbraslav, Mníšek pod Brdy, Řevnice, Zadní Třebáň, Liteň.

Těšíme se na vás a hlavně, kolama dolů!

FB UDÁLOST ZDE NEBO KLIKNUTÍM NA PLAKÁTFB UDÁLOST ZDE NEBO KLIKNUTÍM NA PLAKÁT