3. Svatováclavská motojízda

3. Svatováclavská motojízda – 28. 9. 2017

Malé poohlédnutí za 3. Svatováclavskou motojízdou. Krásné počasí, fajnoví lidé a hlavně spousta motorek! Ještě jednou děkujeme všem za účast!

 

—————————————————————————————————————

Srdečně zveme všechny příznivce jízdy v jedné stopě na třetí ročník Svatováclavské motojízdy, která se koná jako tradičně ve sváteční den, tedy 28. září

Sraz: 13:00 na Strahově (Praha 5), parkoviště mezi stadiony
(Na Strahově se sjíždíme už od 12:00, aby se stihly předat parkovačky do Bolky.)
Trasa: Praha Strahov – Stará Boleslav (bude upřesněno)
Facebook: akce – event
Plakát ke stažení: TADY

Ze Strahova vyrazíme kolem druhé hodiny odpolední, v koloně projedeme Prahou a vydáme se do Staré Boleslavi. Zde můžete navštívit památné místo na kterém byl český kníže a světec zavražděn, uctít jeho památku a projít se historickým centrem města, které je v tento den hojně navštěvováno.

Ve Staré Boleslavi máme zajištěno parkování na pronajatém pozemku od města. V tento den je vjezd do St. Boleslavi takřka nemožný, stejně tak jako parkování v centru. Proto prosíme dbejte ukazatelů, pokynů a parkujte pouze na tomto vyhrazeném a pro tyto účely speciálně zajištěném místě. Pro možnost parkování na tomto místě je nutné obstarat si parkovací nálepku, která bude k dispozici před odjezdem na Strahově, poté bude sehnatelná přímo na místě. Pakoviště je oploceno a bude hlídané našimi lidmi. Na parkovišti bude umístěn informační stánek, kde bude i možnost zakoupení nealko nápojů, kávy a upomínkových předmětů, vyrobených pouze pro tuto příležitost.

plakát ke stažení – TADY